FIFA 12 by EA SPORTS

Fıfa futbol oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretli -
  • Boyut 6.6 MB
  • Version 1.3.97
  • Dil İngilizce
  • Firma Electronic Arts Nederland BV
FIFA 12, uygulaması ücretli bir uygulama olup android işletim sistemine sahip kullanıcılar için uygundur.

FIFA 12, uygulaması ücretli bir uygulama olup android işletim sistemine sahip kullanıcılar için uygundur.

Daha önceden yaşamadığınız spor, aksiyon ve macera deneyiminizi bu uygulama ile gerçekleştirin. Kendinizi oyunun içinde hissederek heyecanla oynucağınız bir oyundur.  Gerçekci animasyonlar ve inanılmaz güzellikteki grafigiyle oyun tamamen kusursuz bir furbol oyunudur.
Oyun boyut olarak büyük olup oldukca büyük yer kaplasada indirdiğinize pişman olmucağınız nadir oyunlardandır.

GERÇEK OYUNCULAR, REAL TAKIMLAR, REAL LİGLER
22 resmi lisanslı ligler, 500 + lisanslı takım ve 15.000 'den fazla oyuncu Kaka, Wayne Rooney, Gerard Piqué, Karim Benzema ve daha fazlası gibi beğendiğiniz tüm oyuncular ile sahada devsiniz. İngilizce Premiership, Alman Bundesliga ve ötesine La Liga, gibi liglerlede takım seçeneginiz geniştir. 32 yi aşkın stadyum seçenğinizle her maçı ayrı bir ülkede oynuyablirsiniz.

Benzeri görülmemiş bir özgünlük ile tutku ve dünyanın en popüler spor gücünü yakalayın.Yeni kontrol düzenleri her zamankinden daha büyük bir hassasiyetle topu halledeyim. Tam dokunmatik kontrol ile serbest vuruş ve penaltı vuruşuyla hakim.
Gerçekçi 360 ° oyuncu hareket ve jest odaklı beceri hamle ile oyunu alın. Savunma yarma geçer, helezon çekim, penaltı, ve pro-tarzı hileler çekin.

Daha Fazla Göster
FIFA 12 by EA SPORTS indir